Ortadoğu Hastanesi

Modern ve ileri teknoloji kullanarak profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu ile 1988 yılından bu yana hastalara kaliteli hizmeti sunan Adana ve Güneyin ilk özel hastanesidir..

Amacı, hastalarını en güzel ve modern şekilde misafir edip, tedavi edici sağlık hizmetleri yanında, koruyucu sağlık hizmetlerinden de faydalandırmaktır.

Tüm personeli ile gece gündüz durmaksızın çalışarak en üst düzeyde sağlık hizmeti vermeyi ve sağlıkta kaliteyi sunmayı hedefleyan hastane, ekibi ile hastalarınıı memnun edecek ve hastaların tüm tıbbi gereksinimlerini karşılayacak şekilde hizmet sunabilmeleri için personeli ile sürekli inavasyon çalışmaları yapmaktadır.

Deneyimli Eğitim Kadrosu, Konsültan Hekimler ve diğer personeller ile Hastane poliklinik, ameliyathane, doğumhane, servisler radyoloji ünitesi, laboratuvar ve acil servisi ile 7 gün 24 saat vatandaşlara sağlık hizmeti sunmaktadır.

Sağlık sektöründe daha iyi hizmet için araştırma ve eğitim çalışmalarımız en etkin şekilde sürdürülmektedir. Hastane yönetim kadrosu olarak temel prensip, Modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemleri kullanılarak hastalarına hizmet vermektir.

Hastalar bir gün önceden telefonla randevu birimini arayarak veya web sayfasından e-randevu sistemimizi kullanarak istediği hekimden, istediği saatte randevu alıp,beklemeksizin muayene olabilirler.

Daha fazla bilgi için :

http://www.ortadoguhastanesi.com.tr/


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis